Het Team

Op onze school werkt een enthousiast team. Hieronder vindt u de foto en contactgegevens.

Albert van der Blom

Directeur ( vast aanwezig op di en do)
aj.vanderblom@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma - vrij

Corine van Geerenstein

IB-er stamgroep 1 t/m 4
c.vangeerenstein@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma, di en do

Johanneke de Koning

Leerkracht stamgroep 1a
j.dekoning@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma - vrij

Mechelien Bos

Leerkracht stamgroep 1b
m.bos@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma, woe, vrij

Janneke de Vries

Leerkracht stamgroep 1b
j.devries@smdb-lunteren.nl
aanwezig: di en do

Annet van der Rhee

Leerkracht stamgroep 2
a.vanderrhee@smdb-lunteren.nl
aanwezig: woe (om de week), do en vrij

Annette Landwaart

Leerkracht stamgroep 2
a.landwaart@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma, di en woe (om de week)

Olga van Dijk

Leerkracht stamgroep 3
o.vandijk@smdb-lunteren.nl
aanwezig: woe en do

Annette Bouw

Leerkracht stamgroep 3
a.bouw@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma en di

Jantine van Steenbergen

Leerkracht extra zorg en stamgroep 3 (vrij)
j.vansteenbergen@smdb-lunteren.nl
aanwezig: di, do en vrij

Klaas Klein

Leerkracht stamgroep 4
k.klein@smdb-lunteren.nl
aanwezig: di - vrij

Arno Oskamp

Leerkracht stamgroep 4
a.oskamp@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma

Margreet Duijzer

Leerkracht verenigingsbrede Plusklas
m.duijzer@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma en di

Anita van Eck

Leerkrachtondersteuner
a.vandescheur@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma en do

Anne den Braber

Pedagogisch medewerker
a.denbraber@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma, di en do, vrij

Henk van Ravenswaaij

Facilitair manager vereniging
h.vanravenswaaij@smdb-lunteren.nl

Walenka Jansen

Secretaresse
secretaressewegwijzer@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma

Gijs Harthoorn

Conciƫrge
g.harthoorn@smdb-lunteren.nl
aanwezig: di

Kathelijne Russcher

ICT-er
k.russcher@smdb-lunteren.nl
maandag om de week

Aron Vink

Vakleerkracht Gym
a.vink@smdb-lunteren.nl
aanwezig: donderdagmiddag in 't Sporthuus